HUOM: Olemme muuttaneet, uusi osoitteemme on Olarinluoma 14A, 3ks, 02200 Espoo

a2
platina-20102021-peruslogo_FI_web

Isännöintipalvelu Priman Oy

Olarinluoma 14 A, 3 krs, 02200 Espoo
Puh 0207 614 430
Puhelun hinta 8,35snt/puhelu + 22,32snt/min
Sähköpostipriman@priman.fi
Kiinteistöassistentit

Mika Peltola ja
Henri Jokela

priman@priman.fi
Asiakaspalvelu ja asiakirjatilaukset

TOIMITUSJOHTAJA
ISÄNNÖITSIJÄ IAT, ITS-TEK

Pekka Jokela

HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA
ISÄNNÖITSIJÄ IAT, ITS-TEK

Johan Lagerroos

johan.lagerroos@priman.fi
Markkinointi ja uusasiakashankinta

PARTNER
TALOUSPÄÄLLIKKÖ,
ISÄNNÖITSIJÄ IAT

Satu Sohlberg

satu.sohlberg@priman.fi
Taloushallinto ja isännöinti

Isännöitsijä

Olli-Pekka Filatov

olli-pekka.filatov@priman.fi
Isännöitsijä IEAT, ITS-TEK
Isännöitsijä

Oskari Laine

oskari.laine@priman.fi
Isännöitsijä IEAT, IAT-TEK

Isännöitsijä

Janne Lehtonen

janne.lehtonen@priman.fi
Isännöitsijä IEAT, IAT-TEK

Kirjanpitäjä

Kirsten Björn

Kirjanpitäjä

Sofia Sohlberg

ISÄNNÖINTIPALVELU PRIMAN OY
Olarinluoma 14 A, 3 krs, 02200 Espoo
Puh. 0207 614 430
Aukioloajat ma-to klo 9:00 – 16:00, pe klo 9:00 – 15:00
Kesäaika 1.6. – 31.7. ma-pe klo 9:00 – 15:00
Kansallisten juhlapyhien aattona suljemme klo 13
Puhelun hinta 8,35snt/puhelu + 22,32snt/min
Priman Oy 2021